2014’ün En İyi 5 Beş Android Telefonu2014’ün En İyi 5 Beş Android Telefonu

Her sezonda yeni telefonlar piyasaya sürülüyor. Yeni cep telefonu almak isteyenlere rehberlik edecek olan 2014 baharının  Adroid telefonlarının top 5 Listesi :

1- 2014 bahar Listenin en başını HTC’nin amiral gemisi , HTC One (M8). Metal tasarımı kusursuz Sense yazılımı, ve BoomSound gibi özellikler ile  HTC One (M8) ilkbahar 2014 sezonun liste başı telefonu olarak yerini aldı. 

2-2014 bahar listesinin ikinci sırası ise ONePlus One. ONePlus biri, muhteşem tasarım, yüksek güçlü özellikleri ve CyanogenMod ile büyük yazılımı ile ikinci sırada yer almayı başardı. 

3- 2014 Bahar listesi 3. sırayı Nexus 5 alıyor. Nexus 5’de güzel bir Android deneyimi yaşayabilirsiniz. Güncellemeleri google ayrıcalığı ile alındığı için beklemek zorunda kalmayacaksınız. Nexus 5 renkli-hassas ekranı ile 3. sırada yeini aldıkatan sonra 4 . sıra ile devam ediyorz.

4- Ve Samsung phableti 4. sırada geliyor. Samsung’un 3. nesil tableti Samsung Galaxy Note 3 geliyor. Samsung’un note 3 telefonu hala övgü ve saygı toplamaya devam ediyor. Geniş ekranı s-pen ile kolay kullanımı  ile kullanıcılara güzel bir android telefon deneyimi yaşatıyor.

5- Top 5’de ise Moto X  var. Basit yazılımı ve büyüleyici donanımı ile   Moto X  akıllı telefonlar arasında en iyi deneyimleri sunuyor.

 

 Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir