Astım Hastalarına Akıllı Hava TemizleyiciAstım Hastalarına Akıllı Hava Temizleyici

Gün geçmiyorki akıllı ürünler ile tanışmayalım. Her geçen gün gelişen teknolojiler ile ürünler gittikçe daha da akıllanıyor. Akıllanan yeni bir üründe bir klima oldu bu sefer.

Quirky adlı bir şirket tarafından üretilen akıllı klima astım hastalarına akıllı bir hava temizleyeci çözüm getiriyor.

Mobil uygulaması Wink ile uzaktan yönetilebilen klima diğer klimalar gibi devasal boyutlarda değil. Quirky tarafından üretilen Aros isimli akıllı klima ergonomik yapısı pencerelerin altına bile yerleştirilebiliyor. Üstelik GPS özelliği sayesinde kullanıcının açıp kapamasına gerek dahi kalmadan konumuna göre kendini açıp kapatabiliyor.

Honeywell adlı bir şirket tarafından piyasaya sürülen akıllı hava temizleyicisi, özel bir dock’a oturtuluyor ve Bluetooth bağlantı desteği ile kontrol edilebiliniyor. Android ve iOS’lu cihazlar sayesinde uzaktan komut verdiğiniz ürün, odaya girdiğiniz an istediğiniz şekilde çalışmaya başlıyor. Temizleme seviyesi, HEPA filtresinin kullanım şekli ve hangi zaman aralıklarında çalışacağı gibi detaylar, akıllı cihazlarınız sayesinde bu özel hava temizleyiciye bildiriliyor.
Havadaki polen seviyesini belirleyerek Android’li ya da iOS’lu cihazınıza bilgi mesajları da gönderebilen bu akıllı hava temizleyicisinin adı HPA250B. Ürünün ABD satış fiyatı ise 269.99 dolar olarak belirlenmiş.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir