iPad Air 2’nin Ön Panelinin Görseli SızdıiPad Air 2’nin Ön Panelinin Görseli Sızdı

Apple iPad Air 2’nin birleşik ekranlı ön panelinin görseli sızdı

One More Thing sitesi tarafından paylaşılan görüntülerde iPad Air 2 ‘nin ekran büyüklüğünün aynı kaldığını iPad Air 2′de kullanılacağı iddia edilen ön panelleri şu anki modelde kullanılan ön panelden farklı olduğu belirtiliyor. İddialara göre; Apple iPad Air 2’de birleşik ekranlı ön panel kullanacak.

görsellerde yer alan ön panellerin bu yönde olduğunu doğruluyor. Eğer onemorething sitesinin bu iddiası doğru ise Apple, bir sonraki iPad Air’ de kalınlığı daha da küçülteceğe benziyor. Bu modelde daha büyük batarya yada başka parçalara yer açabileceği de düşünülüyor.

MacRumors sitesi ise; konu ile ilgili olarak konuştuğu iFixit sitesinin kurucularından Kyle Wiens da böyle bir şeyin mümkün olup, Apple’ın yeni iPad Air üretiminde Retina Macbook Pro’ların üretimine benzer bir üretim süreci kullanabileceğini belirtti.

Analist Ming-Chi Kuo, Apple’ın yeni iPad Air ve Retina iPad mini’yi bu yılın 3. çeyreğinde tanıtacağını iddia ediyor ve 2 yeni modelin de iPhone 5S’de yer alan TouchID, parmak okuma, özelliğine sahip olacağını iddia ediyor.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir