Giydiği Ayakkabı Bakın Ayağına Ne Yaptı?Lisa Conner’ın kızına aldığı silikon ayakkabılar kızı Esmé’nin ayağını mahvetti!

Ayakkabılar ayağını kanattı.

26 yaşındaki Lisa Conner 2 yaşındaki kızına doğum günü hediyesi pembe silikon sandaletler aldı. 33 liralık jel ayakkabılar 2 yaşındaki çocuğun ayaklarını kanlar içinde bıraktı.

Ayakkabılar ayağını kanattı.
Daily Mail’in haberine göre; Sandaletleri giydikten yarım saat sonra ayağı kanlar içinde kalan Esmé’nin annesi Lisa Conner, ebeveynleri sosyal medyadan bu tip ayakkabılara karşı uyardı.

Kızının sandaletleri giyip bahçede oynadığını o sırada kendisinin de işlerle ilgilendiğini anlatan Lisa Conner, minik kızının ağlama sesini duyunca ayaklarına baktığında şoke olduğunu anlattı. Ayaktaki kanamayı ve kızının ağlamasını bir türlü durduramadığını, yarım saat içinde bir ayakkabının bu derece derin bir yara açmasının korkunç bir şey olduğunu söyleyen genç anne 8 pound yani yaklaşık 33 liraya aldığı sandaletlere karşı tüm ebeveynleri uyardı.
Başkalarının başına böyle olaylar gelmemesi için firmaya karşı sosyal medyada savaş başlatan Conner’dan firma sözcüsü özür diledi.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir