Yeteneklerinizi Sergileyebileceğiniz Sosyal Ağ ‘yetenek.li’Yeteneklerinizi Sergileyebileceğiniz Sosyal Ağ ‘yetenek.li’

Yetenekleri keşfetmek, yetenekli kişileri bulmak yetenekli kişilerin yeteneklerini puanlamak, yetenekli kişiler ile tanışmak için yepyeni bir platform yetenek.li. Yeteneklerini sergile, yeni yetenekleri bul, Profesyonel ol, sosyal ol , kendin ol.

yetenek.li nedir ? yetenek.li nasıl bir platformdur ?

Öncelikle yetenek.li ‘ye üye olmak çok kolay. Facebook, LinkedIn, Google ve Foursquare üzerinden yetenek.li ‘ye üye olup yetenekli kişileri keşfedip, takip edebilirsiniz. yetenek.li ‘de paylaşımda bulunup, kendi yetenekleriniz için oy veya referans isteyebiliyorsunuz. Kişiler yetenek.li ‘de CV’lerini oluşturup ortak yeteneklere sahip kişiler ile tanışma fırsatını yakalıyorlar.

yetenek.li ‘nin görünümünden bahsedecek olursak üye profillerinde profesyonel yetenekler, sosyal yetenekler ve davranışlar olmak üzere üç ayrı sekme ve teknoloji, spor ve müzik’den oluşan üç yetenek bulunuyor. Şimdilik bu yetenek ve davranışlara yer verilmiş ancak kullanıcıların ilgisi ve trendi doğrultusunda arttırılacak. Sizde yeteneklerinize referans isteyip yetenekli kişiler ile tanışmak istiyorsanız yetenek.li ‘ye kaydolabilirsiniz.
yetenekli’ye kaydolmak için tıklayın.

yetenek.li Platformu Nasıl Oluştu?

yetenek.li ilk olarak Referbase ismiyle Ekin Öcalan, Güneş Bayır ve İlker Köksal tarafından Ankara’da kuruldu. Daha sonra Kariyer.net tarafından yapılan yatırımla satın alındı ve İstanbul’a taşındı.  yetenek.li ismi ile platform kariyer.net sahipliği ile hizmet veriyor.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir