İlk Güncellemesi ile Birlikte Samsung Galaxy S5 Yarın Satıştaİlk Güncellemesi ile Birlikte Samsung Galaxy S5 Yarın Satışta

Samsung Galaxy S5 Yarın satışa çıkacak hemde ilk güncellemesi ile birlikte…

Büyük heyecan ile beklenen Samsung Galaxy S5 11 Nisan Cuma Günü Kullanıcıları ile Buluşuyor.

Güney Kore Devi Samsung Galaxy S5’e gelen yorumlar ve ETNews ile mahkemelik olmasının ardından ürününü satışa çıkarmadan önlemini aldı ve güncelleme ile yazılımsal olarak tüm sorunları ortadan kaldırmak istemiş görünüyor. Samsung Galaxy S5 satışa çıkmadan hataların farkına varıp sağlam bir güncelleme hazırlamış.

Uluslararası pazarda yarın satışa çıkacak olan S5, Güney Kore’de bazı dağıtımcılar sayesinde kullanıma sunuldu ve bahsi edilen güncelleme bu şekilde ortaya çıktı. Haberin kaynağı ise Avrupa sürümü için çıkacak güncellemenin Almanca ekran görüntüsü oldu.

30 MB büyüklüğündeki yama, performans ve uyumluluk sorunlarını gideriyor. Yanında herhangi bir eklenti gelmiyor. Yama ile birlikte yazılım versiyonu da XXU1ANCE adına sahip olacak. Güncellemenin manuel olarak sistem üzerinden yapılacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy S5, yenilenen arayüzü ve Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle piyasaya sürülüyor. Qualcomm’un Snapdragon 801 işlemcisini taşıyan cihaz, 2 GB RAM, 16 ve 32 GB dahili depolama seçenekleri ve microSD kart desteğine sahip. 5.2 inç’lik Full HD Super AMOLED ekrana, çift LED flaşlı 16 MP’lik kamera eşlik ediyor.

samsung galaxy s5 güncellemeYorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir