Lenova Miix İle Hem Tablet Hem Dizüstü KeyfiLenova Miix İle Hem Tablet Hem Dizüstü Keyfi

Artık tablet ve dizüstü pc’ yi ayrı ayrı kullanmaya gerek yok.

Dünyaca ünlü PC üreticisi Lenovo tablet ve diz üstünü bir araya getirdi. Lenovo ThinkPad tabletinden sonra yeni bir ürün ile daha teknolojiye damgasını vuracak. Lenovo Miix isimli ürün seyahatlerinizde tablet olarak size eşlik ederken çalışma saatlerinizde ise tam fonksiyonlu dizüstü PC olarak yanınızda olacak.

Lenovo Miix ile Tablet severlerin sıkıntısı bitiyor…

580 gram ağırlığı, 1 cm inceliği ve 10.1 inç genişliğindeki ekranı olan Lenovo miix Intel işlemcisi, Windows 8 teknolojisi ve çıkarılabilir klavyesi ile işte de kullanabileceğiniz tam fonksiyonlu dizüstü PC’ye dönüşüyor.
Lenovo Miix’i tam fonksiyonlu pc yapabilen özelliği ise klavyesi…

Lenovo Miix AccuType Klavyesi ile tam fonksiyonlu diz üstü pc oluyor…

“Quick flip” olarak adlandırılan AccuType klavyesi ile hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabiliyor.
Lenovo Miix’te entegre Intel HD grafik çözümü, 2 GB bellek, entegre Bluetooth 4.0, WiFi ve/veya opsiyonel 3G-GPS bağlanabilirlik sunuyor.

Standart tabletlerden öne çıkan özelliği ise 64 GB dahili depolamaya sahip olması. Üründe, kullanıcı deneyimini güvenlik ve destek uygulamaları, internet çözümleri, multimedya ve verimlilik yazılımlarıyla geliştirmek üzere önceden yüklü yazılımlar da yer alıyor. Cihazın pil ömrü ise 10 saate kadar dayanabiliyor.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir