Vine GüncellendiVine Güncellendi

Vine güncellendi. Yapılan resmi açıklamaya göre 6 saniyelik videolar hazırlama ve paylaşma olanağı sunan Vine üzerinden kullanıcılar bundan sonra özel mesaj da gönderebilecekler.

Artık hemen hemen her uygulamada yer alan doğrudan mesaj özelliği artık Vine‘da da olacak. Dolayısı ile WhatsappFB Messenger, Skype,Instagram gibi uygulamaların yanında artık Vine üzerinden de kişilere doğrudan mesaj atılacak. Elbette 6 saniyelik video şeklinde olacak. Üstelik mesaj sistemi herkesi kapsayacak. Yani Vine‘da olmayan birisine dahi kısa mesaj atma lüksüne sahip olacaksınız. Vine iletilerini kişilere SMS veya e-posta yöntemiyle yollayabileceksiniz.

Öte yandan Vine’da; kullanıcılarının yalnızca arkadaşları ya da takipçilerinden mesaj alma seçenekleri de yer alacak. Uygulamada grup mesajlaşması yer almıyor; ancak aynı videoyu birden fazla kişiye gönderme imkânına ve daha sonra her birisiyle 1’e 1 konuşma yapma imkânına sahip olacağız. Güncelleştirme şu anda hem Android hem de iOS için indirilebilir durumda.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir