Selfie Telefon Discovery Elite DuyurulduSelfie Telefon Discovery Elite Duyuruldu

 General Mobile, merakla beklenen yeni akıllı telefonu Discovery Elite’i duyurdu.

Discovery Elite 5,5 inç büyüklüğündeki bir ekrana sahip ve Elite’in öne çıkan özelliklerinin başında, 8 megapiksel çözünürlüğündeki “Selfie” ön kamerası dikkat çekiyor. Qualcomm‘un en güçlü işlemcilerinden dört çekirdekli Snapdragon 800‘den güç alan Elite 2,2 GHz hızındaki dört çekirdekli işlemci, Adreno 330 GPU’ya da ev sahipliği yapıyor. Telefonda 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Elite’ın daha ucuza satılacak bir diğer versiyonunda ise 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanı mevcut.

Bir Selfie telefonu olan Elite’in  ön kamera özelliği 16 megapiksel çözünürlüğünde. Otomatik odaklama ve LED flaş desteğine sahip 8 megapiksellik “Selfie” ön kamera, otomatik odaklama yapabiliyor, piyasadaki en başarılı akıllı telefon ön kameralardan biri. Kamera, “makyaj” olarak geçen portre fotoğraflarında iyileştirme yapmayı sağlayan bir uygulamanını yanında dokunarak odaklama, görüntü sabitleme, yüz ve gülücük yakalama ile HDR’a da sahip.

Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle 25 Mart’tan itibaren piyasada olacak telefonun 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip versiyonunun satış fiyatı 1.299 TL olacak. 2 GB RAM ve 16 GB depolama alanına sahip model ise 999 TL‘den tüketicilerle buluşacak.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir