Yandex İle Tarihi Turistik Yerleri GezinYandex.Gezgin ile oturduğunuz yerden gezin. Çok merak edipte göremediğiniz yerleri yandex ayağınıza getiriyor. Yandex.Gezgin Türkiye’nin tarihi ve turistik yerlerini oturduğunuz yerden görmenizi ve gezmenizi sağlıyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Aydın, Bursa ve Kocaeli’de yer alan ve merak etmenize rağmen bugüne kadar gidip göremediğiniz popüler mekanlar alanlar tek tıkla görmenizi sağlıyor.

Beğenilen servisleriyle her geçen gün kullanıcı sayısı artan Yandex, Haritalar servisi dahilinde Türkiye’nin güzelliklerini 360 derece panoramik görüntülerle oturduğunuz yerden görme ve gezme imkanı sunuyor. İstanbul Topkapı Sarayı, Ankara Cumhuriyet Müzesi, İzmir Yel Değirmenleri, Aydın Apollon Tapınağı, Bursa Ulu Cami, Kocaeli Kaiser Wilhelm Köşkü ve daha nicelerineYandex.Gezgin adlı özel sayfa üzerinden tek bir yerden ulaşmak ve rahatlıkla keşfe çıkmak mümkün.

Yandex.Gezgin ile tarihi yerleri sadece dışarıdan görmekle kalmıyor, panoramik görüntülerin üzerindeki oklar yardımıyla bu özel yapıların tüm iç ve dış bölümlerini de sanki oradaymışsınız gibi bir gerçeklikle gezebiliyorsunuz. 6 ayrı şehirden 73 ayrı tarihi-turistik yapı ve mekanı 360 derece panoramik olarak gezerken, tarihi ve ilgi çekici bilgilere de erişebilir, merak ettiğiniz bu özel yerlere ait yüzlerce fotoğrafa da verilen bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir