Sanal Alemde Kadın OlmakSanal Alemde Kadın Olmak

Yeniler, Yeni çıkan kitaplar , Yaşanmış öyküler, Sokak kitapları yayıncılıktan, İsmail Polat’ın kaleminden Sanal Alemde Kadın Olmak Adlı Eser gerçek hayatta olduğu gibi sanal alemde de kadınların yaşadıkları tehlikeleri anlatıyor.

Kadınların sosyal medyada bekleyen tehlikeler neler ? Kadınlar sosyal paylaşım sitelerinde ve arkadaşlık sitelerinde nasıl kandırılıyor. evlenme vaadiyle kandırılan ve cinsel istismara uğrayan kadınların yaşamış oldukları gerçek olaylardan oluşan kitap Sanal Alemde Kadın Olmak raflarda yerini aldı.

Bir kadın sosyal medyada kandırıldığında başına gelenleri kaleme alan yazar İsmail Polat’ın kitabındaki anlatılanlar tamamen gerçekte yaşanan olaylara dayalı. kandırılan, dolandırılan, tecavüze uğrayan ve kötü yola düşürülen genç kızlarımızın, kadınlarımızın gerçek hayat öyküleri yer alıyor. İsmail Polat, “Kitaptaki olayların hepsi yaşanmış, kimi kamuoyuna yansımış kimi de bizzat bana anlatılmıştır. Ancak öykülerin kahramanlarının rencide olmaması için isimleri, olay tarihleri ve yaşandığı yerler tarafımdan değiştirilmiştir” diyor.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir