Windows Phone Ve Android Tek TelefondaWindows Phone Ve Android Tek Telefonda

iOs, android, Windows phone aralarındaki rekabeti ve kullanıcı seçimlerini değiştirecek bir telefon geliyor. Yeni telefonda iki işletim sistemi bir arada olacak. Artık biliniyor ki telefon kullanıcıları işletim sistemlerinde fanlaşıyorlar ve bir gerçek ki kullanıcılar tercihleri ile bölündüler.

İos ‘u tercih eden biri diğer sistemi kötülüyor ve tartışmalar başlıyor. Bu telefon şirketler arası rekabeti ve kullanıcılar arasındaki fanatikliği ne durumu getirir bilinmez ancak Windows Phone ve Android’i birleştiren akıllı telefon Hindistanlı Karbonn şirketi tarafından üretilecek.

Karbonn şirketi, konuyla ilgili Hindistan da ki bir gazeteye konuşan şirket başkanı Sudhir Hasija yeni piyasaya sürecekleri akıllı telefonları ile ilgili yasal prosüdürü geride bıraktıklarını ve gereken anlaşmaları imzaladıklarını 3 ay içerisinde de akıllı telefonlarını kamu oyu ile paylaşacaklarını aktarıyor.

Şuan için Karbonn’un çift işletim sistemli akıllı telefonunun fiyatı veya hangi pazarlara sunulacağı ile ilgili herhangi bir bilgi verilmezken telefonun tanıtımının da Hindistan’a özel olarak gerçekleştirilebileceği gelen haberler arasında yer alıyor.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir