Mesajlaşma Servisi TicToc Türkiye PazarındaMesajlaşma Servisi TicToc Türkiye Pazarında

Rekabetin kızıştığı şu günlerde TicToc’un da Türkiye pazarına girmesi ile neler yaşanacak. TicToc’un özellikleri neler? 

Kore’nin önde gelen internet şirketlerinden SK Planet’in servislerinden biri olan TicToc, dünya çapında 15 milyon’un üzerinde kullanıcıya sahip. Mobil mesajlaşma uygulamalarına pek çok yeniliği de beraberinde getiren TicToc’un kullanıcı sayısı, Türkiye pazarına girmesiyle hızla artıyor. Uygulama Türkiye’de açıldığı günden bugüne kadar yaklaşık 1 milyon kullanıcıya ulaştı, günlük ortalama 30 bin kullanıcı TicToc’a katılıyor.

Tictoc  Mesajları Serverda Tutmuyor

Tictoc size ücretsiz mesajlaşma ve konuşma imkanı sağlıyor. Kristal netliğinde bağlantı kalitesiyle tüm dünyadaki arkadaşlarınızla sesli arama yapabiliyorsunuz. Tictoc bu alanda rakiplerinden ses kalitesi farkıyla sıyrılıyor. Tictoc’un önemli özelliklerinden bir tanesi de mesajları serverda tutmaması.

TictocBox; TictocBox sizin yerinize mesajlaşmalarınızda kullandığınız resimleri, videoları ve diğer dosyaları kaydederek bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan bunlara ulaşmanızı sağlıyor.

Tictoc Kimliği;

Bu özellik size telefon numaranız görünmeden mesajlaşma imkanı sağlar. Telefon numaranız karşıdaki kişinin rehberinde bulunmuyorsa, onunla tictoc’tan karşılıklı ekleme yapsanız bile numaranızı görememektedir.

Bilgisayarınızdan cep telefonlarına mesaj;

Konuşmayı mobilde bırakıp, bilgisayara geçtiğinizde aynı yerden devam etme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda mobile gelen bir video dosyasını yine bilgisayarda izleyebilme olağanına sahipsiniz.

Web Sürümü;

Masaüstü, tablet ve mobilde erişim kolaylığının yanı sıra tarayıcıda da kullanım hizmeti vermektedir. Oturum açıp buradan da mesajlaşmaya devam edebilirsiniz.

Tictoc’u kullanmak için;

iOS kullanıcıları

Android kullanıcıları

Web versiyonu :http://tictoc.net/tr/?gclid=CMmrqdyQ5bwCFdShtAodpl4Abw#?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=tictoc+faz1

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir