TP-LINK TL-WR1043ND Ödül Avcısı YenilendiTP-LINK TL-WR1043ND Ödül Avcısı Yenilendi

 Daha şık bir kasaya ve teknik özellikleri ile TP-LINK, TL-WR1043ND model yönlendiricisini (router) yeniledi. Tp-LINK yeni ürünleri piyasaya çıkarmasına rağmen eski ürünlerinide unutmuyor ve zaman zaman eski ürünlerine de güncelleme yapıyor. Tp-LINK hem kablolu hem kablosuz ağ bağlantısı sağlayan TP-LINK TL-WR1043ND ürününü yeniledi hem görünüm şıklığı hemde teknik özellikleri ile daha güçlü bir ürün yaptılar.

TP-LINK TL-WR1043ND, kablosuz bağlantıda 300Mbps hıza ulaşabiliyor.

Kablosuz N Gigabit yönlendirici bu sayede yüksek hız gerektiren videodan VoIP görüşmelerine, yüksek boyutlu dosya paylaşımından online oyunlara kadar pek çok uygulamayı akıcı bir şekilde ve kesintisiz gerçekleştirebiliyor.

Dahili Gigabit anahtarı sayesinde 11n kablosuz bağlantı ile megabitlere varan kablolu bağlantı arasındaki transfer hızı tıkanıklığını ortadan kaldırıyor.

USB giriş yuvasına da sahip olan üründe  yazıcıdan medya oynatıcıya, harici disklere kadar pek çok aygıtı bağlamak ve ağ üzerinden paylaşmak mümkün oluyor.

IEEE 802.11n standardı ile uyumlu olan ürün 11g ürünlerine göre 18 kat daha hızlı ve 6 kat daha fazla menzile sahip.

Ayrıca web yönetim sayfasında yer alan ‘speedboost’ modu etkinleştirildiğinde TL-WR1043ND’nin kablosuz hızı 450Mbps’ye kadar artırılabiliyor. Böylece HD video izlerken ya da online oyun oynanırken 300Mbps’den daha akıcı bir deneyim yaşanabiliyor.

 

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir