”Lonely” Yalnızların Sosyal Ağı”Lonely” Yalnızların Sosyal Ağı

 Yepyeni bir sosyal ağ daha. Ancak bu seferki sosyal ağ ”Yalnızlar İçin”

Sezgi Abat ve Emre Abat tarafından kurulan HouseLabs tarafından geliştirilen Lonely, yalnız kişilerin seslerini başkalarına duyurabilmeleri amaçlanan bir sosyal medya uygulaması. Lonely, Twitter üzerinde yalnızlığını paylaşanların sosyal medya uygulamasının arayüzü sade ve görsel tasarlanmış ancak  Lonely’e şimdilik sadece  iPhone kullanıcı kullanabiliyor. Uygulamada “Nearby” ve “Popular” olmak üzere iki öne çıkan sekme bulunuyor. Nearby sekmesi çevrenizdeki kişilerin o anki duygularını size ulaştıran bir bölüm. Popular sekmesinde ise en çok beğenilen içerikleri görebiliyorsunuz.

Herhangi bir içeriğe tıklayarak “Lonely Kartları”nı görüntüleyebiliyor, buradan direkt olarak “Reply” yada “Favorite” seçenekleri ile etkileşim yaratabiliyorsunuz. Böylece yalnızlığını paylaşan kişiler arasında bir iletişim başlamış oluyor. Bunların dışında uygulama Lonely Card aracılığıyla Twitter entegrasyonuna da sahip.

Samimi duyguların paylaşma alışkanlıkları fırsata çeviren Lonely sadece Türkiye odaklı bir değil. İçeriği kullanıcının bulunduğu ülkeye göre değişebiliyor. Uygulamada İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Portekizce, Hollandaca ve Türkçe dil desteği bulunuyor. Bu ülkelerin birinde yaşıyorsanız Lonely’i kullanırken kendi dilinizden içerikleri görebiliyorsunuz. Sosyal medya üzerinden samimi paylaşımların olacağı Lonely’nin Türkiye’de ne kadar hit alacağını ise zaman gösterecek.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir