verrr.com Projesiverrr.com Projesi

Yepyeni bir proje olan verr.com bir sosyal sorumluluk projesi. verr.com projesi ile kullanmadığınız eşyalar gerçek ihtiyaç sahiplerini buluyor. Eski eşyalarını bir kenarda kalmasın. Kenarda atılı duran duran beğenmediğin eşyalar bir başkasının başının tacı olabilir. Sende bu projeye katıl ve sende destek ol. verrr.com ‘un kurucusu olan Ömer Arı bu yeni projenin çıkış hikayesini anlatıyor:

Kullanmadığım eşyaları vereceğim insanları bulmakta sorun yaşamamla başladı. Kullanılma ömrü dolmamış bu eşyaları verecek doğru kişiyi bulmak o kadar da kolay olmuyor, eşyalar bir köşede beklemeye, birikmeye devam ediyordu. Benim gibi bu sorunu yaşayan insanların olduğunu görünce, ihtiyaç duyabilecek kişilere karşılık beklemeden kullanmadığımız bu eşyaları verebileceğimiz bir platform hayal ettim.

Bu platform fikrini ilk olarak “Startup Live in İstanbul” etkinliğinde sundum. VERRR isimli bu sosyal sorumluluk projeme jüri çok ilgi gösterdi ve yarışmada ikinci seçilerek Iran Agile Conferance‘a davet edildim. Bu motivasyon ve heyecanla “tüketme eylemi yerine paylaşarak iyilik yapma” düşüncesini benimseyen herkes için bu projeyi hayata geçirmeye karar verdim. Geri dönüşüm yerine yeniden kullanımın Türkiye’de mümkün olduğuna inanıyorum. Bu hareketi tüm Türkiye ile paylaşmak için sizin de katılımınızı bekliyorum.

Teknolojiyle sulanmış beyinleri, madde, para hırsı ile kurumuş dimağları sulamak ve vicdanlarımızı aklamak için cimrilik yapma sende bu projeye destek ol; Verrr.com

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir