Kavisli Televizyon Samsung’danKavisli Televizyon Samsung’dan

Kavisli serileri devam ediyor. Samsung Kavisli Tv’sini İspanya’nın Malaga şehrinde tanıttı. Samsung yeni kavisli televizyonun düz ekran televizyonlara göre gelişmiş kontrast oranının iki katına çıktığını belirtti.

Samsung, bu yıl İspanya’nın Malaga şehrinde gerçekleştirdiği MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) Forum’da iki ayrı kavisli tasarıma sahip Curved UHD (ultra HD) TV’sini görücüye çıkardı
Kavisli tasarıma sahip, 78 inç’lik U9000 Curved UHD TV daha geniş görüş açısına sahip. TV ekranının geniş algılanmasını sağlayan panoramik etkisiyle, düz ekran bir televizyona göre, gelişmiş kontrast oranının iki katını sunuyor. Ayrıca yeni ‘otomatik derinlik güçlendirme’ özelliği ile gözlüksüz 3D deneyimi de yaşatıyor.

Samsung Electronics MENA Başkanı Choong Ro Lee, Samsung’un bölgede çığır açacak bir başarı elde ettiğini belirterek, geçen yıl satışlarının bölgede yüzde 38 oranında arttığını söyledi. Samsung forumda, 12.2 inçlik Galaxy NotePro ve TabPro tabletleri, değiştirilebilir lensli NX30 fotoğraf makinesini, akıllı cepten çıkış alabilenXpress serisi yazıcılarını da tanıttı.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir