Alzheimera Karşı Maden Suyu İçinMaden Suyu Mucizesi

Maden suyu içeriğinde bulunan zengin mineraller sayesinde vücudun tüm mineral ihtiyacını karşılamaktadır. Bu mineraller Alzheimer’a neden olan alüminyumun etkisini ortadan kaldırıyor.

Maden suyu kalori içermeyen ve her zaman  kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir içecektir. Günlük mineral içeriğini karşılamaktadır.

Herkesin evinde bulunan yemeklerden sonra mideyi rahatlatmak için içilen maden suyu Alzheimer’a neden olan alüminyumun etkisini ortadan kaldırıyor. Dolasıyla alüminyum fazlalığı ile ortaya çıkan bunamayı engelliyor. Maden suyu hafıza kaybını da önlemektedir.

Maden suyunda başlıca sodyum, kalsiyum, magnezyum, fosfor, potasyum, flor, bikaronat, sülfat, demir, bakır, çinko gibi birçok mineral içeriyor. Bu minareler vücudumuzdaki görevleri açısından önemli metabolik değerlere sahiptir.

Maden suyunda bulunan kalsiyum ve magnezyum kan basıncını da sağlıklı bir seviyede tutmaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda içeriğinde bulunan magnezyum sayesinde kalp ve damar sağlığı açısından da büyük önem taşımaktadır.

Güçlü hafıza için gerekli olan minerallere sahip olan maden suyu içerdiği mineraller ile beyinde elektrotların dengesini de ayarlıyor ve etkili bir şekilde çalışmasını sağlıyor.

Maden suyu kişinin hafıza faaliyetlerini ve konsantrasyonunu arttırmaya yardımcı oluyor ve zihinsel uyanıklığı arttırarak zihin yorgunluğunu gideriyor.

Günde en az iki şişe maden suyu tüketimi aynı zamanda stresle mücadelede bünyeyi güçlendirir.

Kemik ve diş sağlığında da etkili bir mineral olan kalsiyum kaynağı maden suları; çocukluk ve ergenlikteki kemik oluşumlarını destekliyor.

 

Maden Suyu Şişelerinin Rengi Neden Yeşil
Maden Suyunu Mutlaka Şişeden İçin

2 Yorum

  1. Murat Hakkı 23 Mart 2017 Alıntıla
    • Betül ÖzYönetici 23 Mart 2017 Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir