iOS Kullanıcılarına Müjde DarkLings ÜcretsiziOS Kullanıcılarına Müjde DarkLings Ücretsiz

 MILDMANIA isimli bir Türk firması tarafından yapılan oyun AppStore’da  uzun süredir ücretli idi. Kristal Pixel Ödüllerinden En İyi Oynanış Ödülünü alan oyun ayrıca Best App Ever tarafından En İyi Aksiyon Oyunu Adayı ödülüne de layık görüldü. Oyunun şu anda oyunun ücretsiz olduğunu duyurup oyun hakkında bilgi vermek istiyoruz. 

Oyunda Emeği Geçenler:
Yazılım ve oyun tasarımı: Berkay Özdemir, Emre Canbazoğlu
Grafik ve tasarım : Mert Gürkan
Oyunun grafiklerini Arjantinli tasarımcı Juan Pablo Casini
Oyunun müzik ve seslerini ise Kanadalı ses tasarımcısı David Stanton yapmış.

Oyunun Konusu:

Darklings oyunundaki amaç hayatta kalma. Farklı bir maceranın yanı sıra, çok farklı çizim tekniğiyle oyun sizi başından sonuna kadar sarıyor. Oyunda hayatta kalmaya çalışırken dünyayı kurtarmaya çalışıyorsunuz ve karşınıza çıkan ”Darklings” isimli yaratıkları öldürerek oyunda ilerliyorsunuz. Farklı çizim tekniklerinin yanı sıra, birbirinden farklı oyun ortamları ve görselleri sizi büyülüyor olacak. Bu kadar ihtişamın arasında karakterlerin kostümlerine biraz şaşırabilirsiniz ancak oyunda oldukça farklı bir hava katıyor. Süper kahraman veya güreşçi kostümünden tutunda, sihirbaz veya rahip kostümüne kadar çok eğlenceli kıyafetlerle karakterinizi süsleyebiliyorsunuz.

Oyun içersinde 40′tan fazla karakter bulunmakta ve ilerleyen günlerde daha fazla karakter oyuna dahil olacak. Ayrıca bölüm sonunda karşılaşacağınız BOSSlar sizi oldukça zor durumda bırakacak. Oyunun müzikleri de diğer oyunlara göre farklılık gösteriyor.

[box_download]İndirmek İçin Tıklayın[/box_download]

Oyunun Videosu:Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir