Sophie’nin Hayali Gerçek OlduSophie’nin Hayali Gerçek Oldu

Sophie’nin hayallerini kısmi olsa da gerçekleştirmeye çalışan Avustralyalı kuruluş Commonwealth Scientific and Industrial Research Organization, 3D çıktısı alınan Toothless isimli ejderhayı Minik Sophie’ ye yolladı. Avustralyalı kuruluş şimdiye  kadar insan hayatını kolaylaştıracak ve hayat standartlarını geliştirecek birçok projeye imza attı. Bu sefere ki çalışmaları ise minik Sophie için oldu.

Sophie’den gelen mektup: Mektubunda babasının ona  CSIRO’dan bahsettiğini söyleyen Sophie

“Bana bilim adamlarının herşeyi yapabildiğini söyledi, eğer yapabilirseniz, bir ejderham olsun çok isterdim. yapamazsanız da sorun değil. Kız olursa adını Toothless, erkek olursa Stuart koyacağım, okuldan geldiğimde hep ona bakacağım, yaralanınca yaralarını saracağım.” diye ekleyen Sophie hepimizin kalplerine taht kurmayı başardı.

Sophie'nin Hayali Gerçek Oldu

Bilim adamlarına işini gücünü bıraktıran tatlı kızımızın mektubu karşılıksız kalmadı, şimdilik gerçek bir ejderha üretemediklerini söyleyen mühendisler şimdilik 3D çıktısı alınan Toothless isimli ejerhayı küçük kıza yolladı. Küçük kıza dünyaları vermiş olan Firmayı umarız gelecekte güzel şeyler bekler.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir