Migren Ağrısını Geçiren Limon Ve Himalaya TuzuMigren Ağrısını Geçiren Limon Ve Himalaya Tuzu - www.inanankalpler.net

Migren ağrısından ve şiddetli baş ağrılarından muzdarip insanlar için yüzde yüz doğal bir içecek.

Migren ağrısını birkaç dakika içinde durdurmanıza yardımcı olacak sadece 2 bileşenden oluşan inanılmaz bir içecek…. Limon suyu ve Himalaya deniz tuzu.

Baş ağrısı çoğunlukla mineral ve elektrolit dengesizlikleri ve dehidratasyon (susuzluk) ile ilişkilendirilir.

Himalaya kristal tuzu vücudunuza 84 farklı mineral ve elektrolit verirken, su vücudunuzun sıvı dengesini yeniden sağlar.

Limonun çeşitli sağlık yararları vardır, ayrıca uygun karaciğer fonksiyonunu destekleyerek doğal bir detoksifiye edici madde olarak hizmet eden vitaminlerle doldurulur. Bu nedenle, toksinleri vücuttan daha etkili bir şekilde atabilir ve ayrıca baş ağrısını semptomlarının giderilmesine yardımcı olabilir.

Limon suyu, baş ağrısına yol açabilecek endişe, yorgunluk ve gerginlik gibi birçok rahatsızlık için rahatlama sağlar. Potasyum eksikliğinin migrenlerin başlıca nedeni olduğu bilinmektedir. Ayrıca, limon suyu, stres nedeni ile olan baş ağrısının giderilmesine yardımcı olmak için iyi bir potasyum kaynağıdır.

Ayrıca, tuz ve limon karışımı, bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye, vücudunuzun doğal alkali dengesini yeniden sağlamaya, enerji seviyelerini artırmaya ve serotonin seviyelerini dengelemeye yardımcı olur, bu da ruh halinizi düzenlemenize yardımcı olmaktadır.

Baş Ağrısına Limon ve Himalaya Tuzu

Himalaya kristal tuzu ve limon suyundan oluşan bir karışım, migreni izlerinde engellemenin anahtarı olabilir.

Şiddetli Baş Ağrısını Ve Migren Ağrısını  Geçiren Doğal Karışım 

Baş ağrısının ilk belirtisinde, oda sıcaklığında bir bardak suya 1 limon suyu ve 2 çay kaşığı Himalaya kristali tuzunu  karıştırın.

En iyi sonuç için yüksek kaliteli Himalaya kristal tuzu ve organik limon kullanın. Bu karışımdan bir bardak içtiğinizde  birkaç dakika sonra baş ağrınız hafiflemeye başlayacaktır.

 

Limonlu Su İçmenin Faydaları

Limon Kabuğunun Faydaları Nelerdir?

Limon Kabuğunun Vücuda Faydaları Nelerdir?

Limon Detoksunun Faydaları

Böbrek Taşını Limonata İle Önleyin

Limon Kabuğu İle Eklem Ağrısından Kurtulabilirsiniz

Göğüs Tıkanıklığına Karşı Limon Kürü

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir