E-devlet İle Adınıza Açılan GSM Hatlarını Kontrol EdinE-devlet İle Adınıza Açılan GSM Hatlarını Kontrol Edin-www.inanankalpler.ne

Bilmediğiniz kişi yada kişiler tarafından adınzıza gsm hatları açılmış olabilir. Kullanmadığınız hatta hiç başvuruda bile bulunmadığını ama isminize kayıtlı GSM hatları ile başınız derde girmeden önce adınıza GSM hattı açılıp açılmadığını kontrol edebilirsiniz.

Adınıza açılan GSM hatları ve internet olup olmadığını E-devlet kapısı ile öğrenebilirsiniz. Peki ama nasıl derseniz işte adımlar:

1- İlk başta eğer yok ise postahane’ye gidip, e devlet şifrenizi almalısınız. Postahaneye giderken yanınızda telefonunuz olmalı. Çünkü işlemler cep telefonu ile yapılıyor. Ve 2 lirada ücreti oluyor. Bu kısa bilginin ardından işlemlere devam edeceğiz.

2- E-devlet işlemleri için bu linke tıklayın sisteme giriş yapın.

3- Ana sayfada farenizi kaydırın ve “telekominasyon” a tıklayın.

e-devlet- telekominasyon -inanankalpler.net

4- Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu altındaki “Mobil/Sabit/İnternet/Kablo Tv/Uydu İşletmecilerinden Borç/Alacak Sorgulama ve Ödeme/iade İşlemleri” bağlantısına tıklayın.

Mobil/Sabit/İnternet/Kablo Tv/Uydu İşletmecilerinden Borç/Alacak Sorgulama

5- Kısa bir süre sonra Mobil/Sabit/İnternet/Kablo Tv/Uydu İşletmecilerinden Borç/Alacak Sorgulama sonuçları açılacaktır.

Mobil İşletmeciler
Sabit Şebeke İşletmecisi
İnternet Servis Sağlayıcıları
Kablo TV/İnternet İşletmecisi
Uydu Platform İşletmecileri

e-devlet- telekominasyon borç sorgu-inanankalpler.net

 

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir