TaxiBul İle Taksi Bulmak Çok KolayTaxiBul İle Taksi Bulmak Çok Kolay

Türkiye pazarındaki ikinci taksi servisi uygulaması . Çevredeki taksileri en kolay şekilde bulmanızı yarayan uygulama ”TaxiBul” Şehir içinde güvenli ve şeffaf ulaşım sağlıyor.

“En çabuk, en kolay” sloganıyla pazarda yerini alan Taxibul uygulaması kullanıcılarına taksinin şoför, araç, durak ve plaka bilgilerini sağlıyor. Ayrıca taksinin geliş süresi ve mesafesini harita üzerinden takip etmeyi olanaklı kılarak yolda, dışarıda taksi beklemeyi ortadan kaldırıyor. TaxiBUL ile rezervasyon sırasında taksiye not da göndererek konum hakkında detaylı bilgi verilebiliyor. Ayrıca profil ayarlarından kişisel bilgilerinin görünürlüğü de açık ya da kapalı hale getirilebiliyor.

TaxiBUL’un kurucularından Mert Küçüközkan “Artık mobil olan çağımızda uygulamalar hayatımızı çok kolaylaştırıyor. Sektörün gelişmesi ve tüketiciye daha iyi bir hizmet için alternatiflerin çoğalması lazım” diyerek sözlerine şunları ekliyor: “TaxiBUL uygulaması ile hem kullanıcıları hem de taksileri hedefleyerek, şehir içinde kolay ve güvenli ulaşım imkanı sunma fikri ile yola çıktık. Kullanıcılara hizmet sunmanın yanı sıra taksilerin de verimliliğini artırma ve onlara kazanç sağlamak hedefimiz.”

Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Android için Tıklayın

iOS için TıklayınYorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir