Çocuklarınız Oynadığı Facebook Oyunlarında Tacize Uğrayabilir!Çocuklar sussun yeter ki diyerek bilgisayar ve telefon verilerekten sessize aldığınız çocuklar hangi oyunları oynuyor biliyor musunuz?

avataria

Facebook’da hangi oyunlar var, çocuklar hangi oyunları oynuyor ve bu çocuklar nereye sürükleniyor? Çocuklarınıza az biraz vakit ayırın ve asla ve asla sizin denetiminiz olmadan facebook ve diğer sosyal ağlara hatta internet kullanımına izin vermeyin. Sanal’da hiç bişey olmaz diyerekten hafife aldığınız oyunlarda çocukların kaçırılma, tacize uğrama tehlikesi var.
Avataria oyunu ile çocukların psikolojisi aynı zamanda hayatları tehlikede!

Bu oyun asla ve asla botlar ile oynanmadığı çok açık ! Ve çocukların karşısında çocuk yok. 9 yaşındaki çocuğun karşısında yetişkin birileri olduğu ve çocukları resmen taciz ettiği ve bunu bir oyun olarak çocuklara gösterdiği çirkin ötesi bir oyun avataria.

Hiç birşey olmasa bile çocukların psikoljisini ve ileriki yaşlarda hayatlarını değiştirecek durumlar ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Üstelik çocuk herşeyi oyun sandığı için gerçekte tacize uğrasa bile bunda bişey yok zaten bu bir oyun ben facebook’da oyun olarak oynuyorum diyecek ve annesine yada babasına asla tacize uğradığı belirtileri ile bir korku ve davranış sergilemeyecek.

Kim çocuğunun tacize uğramasını ister ki? Bu durumlar ile karşılaşmamak için dehşet verici bu haberi şiddetle okumanızı tavsiye ediyorum.  Lütfen  bu linke Tıklayın>>> . Avataria ve benzeri oyun tehlikerinden haberdar olun! Çocuğunuz böyle tuzağa düşürülüyor!

Çocuklar için Facebook’daki diğer tehlikeler:

Çocuklarınızı Facebook’daki Tuzakdan Koruyun

Facebook’da Game of 72 Oynadılar Ortadan Kayboldular!

Talking Angela Telefonunuzda İse Çocuğunuz Tehlikede Olabilir

2 Yorum

  1. wtarkan 18 Nisan 2016 Alıntıla
    • Nimet Tuba Oz 18 Nisan 2016 Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir