Gereksiz Aboneliklerinizden KurtulunGereksiz Aboneliklerinizden Kurtulun

E-postalarınıza gelen  haftalık, günlük bültenler, sosyal medya bildirimleri, e-ticaret sitelerinden gelen mailler artık sıkıcı olmaya başladı ise bunun bir çözümü var. Hiç bir zaman okumayacağınız bu gereksiz maillerden sizi “Unroll.me” kurtarıyor.

Unroll.me aslında bir web uygulamasıdır. Ve kullanmak için sadece üye olmanız yeterli.  e-posta adresinizle üye olduktan sonra program e-posta hesabınızı tarayarak üyeliklerinizin bir listesini karşınıza çıkarıyor.Ve program size farkında olmadan bile mailing listesine dahil olduğunuz internet sitelerinin listesini çıkarıyor. Daha sonra almak istemediğiniz e-posta kaynaklarını listeden seçerek “unsubscribe” butonuna tıklamanız yeterli oluyor. Ayrıca üyeliklerin yanında yer alan “roll-up” butonunu ile  çıkmadığınız üyeliklerinizden gelen e-postaları tek bir mesaj ile size istediğiniz zaman aralığında iletilmesini de sağlayabiliyorsunuz. Gmail, Yahoo!, iCloud, AOL ve Outlook uzantılı e-posta adresleri ile uyumlu çalışması ile tüm kullanıcıların tercihi haline geliyor.

Size temiz bir gelen kutusu hizmeti sunan Unroll.me’ye gelen son güncelleme ile e-posta sağlayıcınız ne olursa olsun e-posta göndericilerini de engelleyebilir ve onlardan farklı formatlarda gelebilecek tüm e-postalardan da muaf olabilirsiniz.

Unroll.me  uygulaması ücretsizdir. Sadece üyelik almanız yeterlidir. Uygulamayı edinmek için tıklayınYorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir