Facebook’ta 21 Sinir Bozucu Arkadaş TürüFacebook arkadaşlarınız nasıl ? Çok mu sinir bozucular ? Siz hangi arkadaşlarınızın hangi davranışlarına sinir oluyorsunuz?Kimileri zenginliği, kimileri tatilleri, kimileri yedikleri, kimileri ise resimleri ile sinir bozucu arkadaş olabiliyorlar.

İşte General Forum isimli site, sinir bozucu 21 arkadaş türünü belirlemiş. Sinir bozucu arkadaşın tam listesi:

  • 21-Listenin 21’inci sırasında bir şey paylaşacaklarında bunu mutlaka konuyla ilgili bir resim, e-card veya  kalıp cümleyle süsleyenler yer alıyor.
  • 20-20’nci sırada ise siz bir şey yazar yazmaz bunu beğenen veya altına yorum yapan arkadaşlar yer alıyor. İsterseniz denemesi bedava…
  • 19-Bir basamak aşağıda, yani 19’uncu sırada spor saplantısı olarak arkadaşlar var. Bu arkadaşlar her canlı spor olayı sırasında tüm pozisyonları an be an paylaşan türden insanlar.
  • 18-Listenin 18’inci sırasında çok popüler arkadaşlar yer alıyor. Bu insanların o kadar çok arkadaşı var ki, dünyanın en saçma şeyini bile yazsalar binlerce beğeni toplayabiliyorlar.
  • 17-17’nci sıraya geldiğimizde ise fazlasıyla saftirik arkadaşlar karşımıza çıkıyor. Bu arkadaşlar sessiz ama emin adımlarla ilerliyor, her gördükleri felaket senaryosuna inanıyorlar. “Duydunuz mu, Facebook artık duş alırken arkadaşlarınızı görüntülemenize izin verecek” yazan bir arkadaşınız yoksa şanslısınız demektir.
  • 16-16’ncı sırada ise Twitter canlısı arkadaşlar yer alıyor. Bu arkadaşlar ya Twitter kullanmayı ya da Facebook kullanmayı bilmiyor olabilir. Kesin olan tek bir şey var; o da yeterince “sinir bozucu” oldukları.

Sayfa: 1 2 3 4

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir