Arabasını Ve Akılı Telefonunu Testere İle İkiye Böldü.Arabasını Ve Akılı Telefonunu Testere İle İkiye Böldü.

Sosyal medya,  Almanya’da eşinden ayrıldıktan sonra sahip olduğu her şeyi ikiye bölen adamı konuşuyor.

Almanya’da eşinden ayrılan ve  zor bir ayrılık süreci geçiren bir adam, kullandıkları her şeyi ortadan ikiye bölerek internette satışa çıkardı.

Eşya paylaşımı eski eşlerin ortak kararına göre yapılırken, adam ikiye bölme işini tam olarak gerçekleştirdi.

Ayrılık sonrası malları eşit bölüşme fikrini tamamen yanlış anlayan adam, arabanın kendisine ait olan yarısını 9 TL’ye online alışveriş sitesi ebay üzerinden satışa sundu.

Elektrikli testere ile arabayı, yatağı, iPhone 5 model akıllı telefonu ve televizyonunu ikiye bölen Alman adam, şimdiden sosyal medyanın ilgi odağı oldu.

 iPhone 5’in arka kamerasının bulunduğu yarım kısım 188,50 dolar karşılığı bir fiyat ile açık arttırmaya sunuldu. Online satış sitesi eBay üzerinden satışa çıkardı ve potansiyel müşterilerine yönelik şu ilginç mesajı paylaştı:

“Bir bilgisayarın yarısını satışa çıkarıyorum. Google üzerinden her zaman arama yapabilirsiniz. Çünkü S, E ve X harfleri bilgisayarın doğru kısmında bulunuyor.” Der.juli isimli hesap üzerinden eBay’de satışa çıkarılan yarım eşyalar arasında DVD, sandalye, bisiklet, yatak ve akıllı telefon gibi eşyalar da bulunuyor. Haber dünya basınında geniş yankı bulurken, sosyal medyada da birçok kez paylaşıldı. Kullanılamaz hâle gelen eşyaların akıbetinin ne olacağı merak ediliyor.

der.juli‘ isimli kullanıcı eşyaları ikiye bölerken çektiği videoyu Youtube’a yükledi. Ülke medyasına konuşan adam, ‘Laura için’ adını verdiği videoyu eski eşine ithaf ettiğini şu sözler ile açıkladı; “12 muhteşem yıl için teşekkürler Laura. Gerçekten yarısını hak ediyorsun. Benim yerimi alacak kişiye selamlarımı sunuyorum” mesajının paylaşıldığı görüldü.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir