Uslu Durmazsan Seni Polise Veririm Gerçek Oldu!Uslu Durmazsan Seni Polise Veririm Gerçek Oldu!

Uslu Durmadı ve Çocuğunu Polise Verdi!

Columbus şehrinde bir anne uslu durmayan ve İlkokul öğretmenlerinin sürekli kendisine oğlunun kaba ve saygısız olduğundan, dersleri dinlemediğinden, ders sırasında arkadaşlarıyla konuştuğundan ve ev ödevlerini yapmadığından şikayet edilmesi üzerine oğlunu Polis çağırıp tutuklattı.

Chiquita Hill isimli kadın, kendi uyarılarının da kâr etmemesi üzerine son çare olarak polise başvurdu ve Annenin talebi üzerine polis okula geldi, kelepçe takarak yaramaz çocuğu polis arabasına koydu. Çok korktuğu gözlenen ve gözyaşlarına boğulan çocuk birkaç dakika polis arabasında tutulduktan sonra serbest bırakıldı.

ABC televizyonuna konuşan Hill, “Arabada polis amcaları ona ne söyledi bilmiyorum ama ne söyledilerse çok etkili olmuş. ‘Bir daha yapmayacağım anne’ diyordu” diye konuştu. Okul yöneticileri ve öğretmenlerin de “tutuklanma” sonrasında çocukta meydana gelen davranış değişikliğinden çok memnun oldukları açıklandı. Columbus emniyet müdürü Lem Miller ise memurların iyi olduğunu düşünerek bu yola başvurduklarını, bunun için üstlerinden izin almadıklarını söyledi. Miller, “İnsanları numaradan tutuklamak bizim işimiz değil” diye konuştu.

 

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir