Dokunmatik EldivenlerDokunmatik Eldivenler

 Yeni nesil cep telefonları dokunmatik. Ancak kış geldi ve dokunmatik telefonların eldiven ile kullanımı imkansız bir hal aldı. Bu durumun fırsatından yararlanmak isteyen üreticiler ise kışa özel telefonlar ile kullanılabilecek eldiven ürettiler.

Kayseri Yeraltı Çarşında faaliyet gösteren iletişim işletmesinin satış sorumlusu Ferit Yıldırım son günlerde özel üretim eldivenlerin satışlarını arttığını dile getirdi.

Vatandaşlardan gelen şikayet ve talep üzerine araştırmalara başlayan Ferit Yıldırım  sözlerine devam etti:
“Biz de bu kapsamda araştırmalara başladık ve bu konuda özel olarak hazırlanmış, dokunmatik cihazların kullanımında kolaylık sağlayan eldivenleri vatandaşların beğenisine sunduk. Eldivenlerin dokunmatik cihazlarda kontrolü sağlayacak 3 parmak ucu özel bir doku ile tasarlanmış. Yani diğer parmak bölümlerinde dokunmatik özelliği yok. Sadece telefonu idare edebilecek parmak uçları dokunmatik ve farklı bir materyal özelliğe sahip. Bu özel akıllı parmak uçlar sayesinde dokunmatik cihazlar kolaylıkla çalıştırabiliyor. Bu eldivenle vatandaşlarımız soğuk havada elleri üşümeden cihazlarını rahatça kullanabilecek ve kontrol edebilecek. Şu an gösterilen ilgiden de memnunuz” dedi.

Kaliteye göre fiyat değişiyor.

Eldivenlerin kalitesine göre fiyatları değişiyor. Ancak satışta dokunmatik cihazlara özel dokuya sahip eldivenlerin fiyatının 10 lira.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir