Teknoloji İle Değişen Gerçek AşkTeknoloji İle Değişen Gerçek Aşk

Hayatımızda yer etmiş olan teknoloji ile her şey değişiyor.

İnternet, sosyal ağlar, cep telefonları ile aşk ve sevgi  kavramı da değişti. Artık çiftler birbirlerine aşk ve sevgilerini hediyeler ve çiçekler alarak değil şifrelerini paylaşıyor. 

Teknolojiyle birlikte değer yargıları da değişiyor. Artık aşkın göstergesinin çiçek vermek değil, şifreyi paylaşmak olduğu belirlendi. Güncel yapılan bir araştırma sonuçlarına göre, sevdiğinin gönlünü çelmek isteyenler için önemli ipuçları var.

Kadınların gönlünü kazanmak için pahalı hediyeler almak ya da çiçek vermekten daha etkili bir yol keşfedilmiş. Şifreyi paylaşmak.

Araştırmada katılımcıların yüzde 56’sı, eşine bağlanmanın et etkili yolunu, cep telefonunun PIN kodu, e-mail şifresi ya da sosyal medya hesaplarına giriş detaylarını almak olarak açıkladı. Katılımcıların yarıdan fazlası, şifrelerin verilmemesini şüpheyle karşılayacağını söyledi.

Araştırmada katılımcıların yüzde 40’ının zaten eşine şifresini vermiş olduğu belirlendi. Araştırma One Poll firması tarafından 2 bin İngiliz yetişkin üzerinde yapıldı. Araştırmada katılımcıların yüzde 40’ı, eşinin cep telefonunu gizlice karıştırdığı itirafında bulundu.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir