En Güzel Cuma Mesajları- 10 Adet Cuma Mesajı-6En Güzel Cuma Mesajları- 10 Adet Cuma Mesajı-6

Cumanız mübarek ve dualarınız kabul olsun.

Rabbiniz şöyle buyurdu: Bana dua edin, kabul edeyim. Çünkü bana ibadeti bırakıp büyüklük taslayanlar aşağılanarak cehenneme gireceklerdir. (Mü’min Suresi – 18)

Fakat onlardan ilimde derinleşmiş olanlar ve mü’minler, sana indirilene iman ederler. O namazı kılanlar var ya, işte onlara büyük bir mükafat vereceğiz. (Nisa Suresi – 162)  Hayırlı Cumalar dileğiyle.

Birbirinize mütevazi olmanızı, Allah bana vahiyle emretti. Öyle ki, hiç kimse, hiç kimseye karşı övünmesin ve hiç kimse, hiç kimseye zulmetmesin. Hadis (Müslim) Hayırlı Cumalar.

Ne güzel buyurmuş Mevlana Hazretleri: Akıp giden zaman içinde bir kafesteyim, her türlü amelde çok ahesteyim. Kabrim beni bekliyorken, dünyalık hevesteyim. Uyandır artık Ya Rab! Belki de son nefesteyim… Selam ve Dua ile Hayırlı Cumalar.

Ey nefsim! Şeytana yem olmak mı yoksa cennette güI olmak mı niyetin? Bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er, ben imanla öIeyim. Rabbim hepimizi imanla ölen kullarından eyIesin. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.

Bir dua gönderiyorum hepinize, sağlık, mutluluk, huzur oIsun, sevdikIeriniz yanınızda, dünyanız barış dolsun, AIIah’ın selamı üzerinize olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

Bütün kapıların anahtarlarını kendinde bulunduran Allah”ım. Hakkımızda en hayırlı kapıyı aç. Hayırlı cumaIar dilerim.

Cennet bahçeIerinin gülleri yüzüne, bülbüllerin nağmeIeri diline, Allah sevgisi gönlüne, bu güzel günün bereketi üzerine oIsun. Hayırlı cumaIar.

Ne muhtacına muhtaç olayım, ne de muhtacının başına taç olayım. Muhtaç eyleme Ya Rab! Muhtaç olacaksam bir sana muhtaç oIayım. Selam ve Dua ile Hayırlı Cumalar.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir