Karikatür Ustası Yoğun Bakımda!Karikatür Ustası Yoğun Bakımda!

Ünlü Karikatürist Bedri Koraman, nefes darlığı şikayeti ile Bodrum’a bağlı Torba Mahallesi’nde ilçedeki özel bir hastaneye kaldırıldı!

30 yıldır ailesi ile Bodrumda ikamet eden Bedri Koraman, ilçedeki hastanede bir süre tedavi gördü. Koraman, tedavisinin ardından taburcu edildi. Ancak Koraman’ın durumunun tekrar kötüye gitmesi üzerine ailesi tarafından ilçedeki Acıbadem Hastsanesine sevk edilmesine karar verildi. Burada tedavi süreci başlayan Koraman’a doktorlar tarafından kalpte ritm bozukluğu ve akciğerde su toplama teşhisi konuldu.

Şu anki sağlığı Ne durumda?

Acıbadem Hastsanesine sevk edilen Koraman, acil tedavi altına alındı. Koraman, yaklaşık iki gün yoğun bakım ünitesinde tutuldu. Eşinin rahatsızlığı hakkında gazetecilere bilgi veren Nil Koraman, eşinin birden nefes alamamaya başladığını ifade ederek şunları söyledi

“Özel hastaneye gittik, iyi oldu dediler. Sonra çıktık ve gittik. Yarım saat sonra fenalaştı. İstanbul‘dan Torba çok uzak mesafede olmasına rağmen ambulans hızla gelip aldı. Şu an buradaki doktorlar ilgileniyorlar. Durumu iyiye gidiyor.Burada yapılan tedavide kalpte ritm bozukluğu ve akciğerlerde su birikme teşhisi kondu. Daha önce böyle rahatsızlık geçirmişti ama yaklaşık 8 yıldan bu yana çok iyiydi, hiçbir sıkıntı çekmiyorduk” diye konuştu.

Koraman, eşiyle birlikte yaklaşık 30 yıldan bu yana Bodrum’da yaşadıklarını belirterek, Bedri Koraman’ın Bodrum’u çok sevdiğine işaret etti.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir