Galaxy Edge Note 22 Aralık’ta Türkiye’de ! Fiyatı Ne Kadar?Galaxy Edge Note 22 Aralık’ta Türkiye’de ! Fiyatı Ne Kadar?

Samsung Electronics, Galaxy ailesinin en yeni üyelerinden Note Edge’i, Türkiye’deki kullanıcılarla 22 Aralık tarihinden itibaren buluşturacak.
Teknoloji Devi’nin kavisli telefonu Samsung Galaxy Edge Note 22 Aralık Türkiye’de Satışa çıkacak!

4 gün sonra ülkemizde raflarda olacak olan Galaxy Edge Note‘un kömür siyahı ve Buz beyazı renkleri mevcut. Türkiye pazarında, belli satış noktalarında bulabileceğiniz Galaxy Note Edge, kavisli ekranı ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Yeni bir kullanıcı deneyimi sunulan kavisli EDGE ekranına telefonun kapağı kapalı iken bile uygulama, uyarı gibi işlevlere başparmağınızın tek bir hareketi ile hızlı erişim sağlayabiliyorsunuz. Video izlerken de kesintiye uğramadan, en önemli bildirimlerini doğrudan Edge’in kavisli5,6 inç’lik Super AMOLED QuadHD+ (2560×1440) değerindeki ekranının hassas renk doygunluğu ve yüksek kontrastı ile tüm görseller çok daha net ve canlı, 500 ppi’nin üzerindeki piksel yoğunluğu ise en doğru piksel sayısını sağlayıp, netliğin arttığını görebiliyorsunuz.

Çoklu Pencere özelliği ( Uygulamalar arasında geçiş, tam ekrandan bölünmüş ekrana dönüş gibi özellikler), Hızlı şarj özelliği ile 30 dakikada yüzde 50, 100 dakikadan kısa süre içinde ise yüzde 100 dolu kapasitesi. Akıllı OIS (Optik Görüntü Sabitleyici) özelliği, deklanşöre basıldığı anda kamera lensinin titremesi nedeniyle oluşan bulanıklığı engelliyor. Bu özellik, yüksek zoom kullanımıyla ve yetersiz ışık koşullarında yapılan çekimlerde de son derece etkili sonuçlara imza atıyor. CES2015 En İyi Yenilikçilik Ödülüne sahip olan ürünün tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise 2.799 TL.

 

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir