Huawei Honor 6 Plus Avrupa’da Satılmayacak!Huawei Honor 6 Plus Avrupa’da Satılmayacak!

Dün resmen Çin’de satışa başlayan Huawei Honor 6 Plus Avrupa! ya Gelmeyecek!

Dün resmen Asya pazarına sunulan Huawei  Honor 6 Plus yada Huawei Glory 6 Plus ,  Avrupa ve Batı pazarında satışı snulmayacak. Huawei’nin basın sözcüsünden yapılan açıklamada

 Huawei, Asya pazarında phablet modellerine ilginin oldukça çok olduğu için Huawei  Honor 6 Plus ‘yı ürettiklerini dile getirdi. Avrupa ve Batı piyasasındaki müşterileri  phablet’e taleplerinin olmadığını şu anda sadece müşteri odaklı devam ettiklerini dile getirdi. Avrupa ve batı pazarında Honor 6 ve Honor 3C  modellerinin olduğunu ve o modellerin talep edildiğini bildirdi.

Huawei Honor 6 Plus’ın özellikleri ise; Çift kamerası ile gözler üzerinde idi. Çift 8 MP kamerası, 5.5 inçlik Full HD bir ekran, Kirin 925 yongaseti, 1.8GHz saat hızında çalışan 4 adet Cortex-A15 ve 1.3GHz saat hızında çalışan 4 adet Cortex-A7 çekirdeği, LITTLE formunda çalıştıran Kirin 925 yongaseti, Mali-T628 grafik biriminin yanında Tensilica HiFi3 Auto ses işlemcisi, bağımsız bir görüntü sinyal işlemcisi , 3GB RAM, 32GB artırılabilir dahili hafıza, 5MP çözünürlükte ön kamera, LTE desteği, 3600mAh gücünde batarya, çift SIM kartı yuvası, 7.5mm kasa kalınlığı metal çerçeveli gövdesi ile yüksek bir kalite bir telefon olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir