Wally+ Android’de Türkçe Dil Desteği İle…Wally+ Android’de Türkçe Dil Desteği İle…

iPhone kullanıcılarının yaşam tarzında benimsedikleri Wally+ artık Android’de üstelik Türkçe dil desteği ile…

Wally+, paranızı yönetebilmeniz için yeni geliştirilen harika bir uygulamadır. Yapılan harcamaları bir deneyim olarak değerlendirir ve hayatınızın bir parçası haline gelir.
Finansal hayatınızı güçlendirmek için Wally+ kullanın: Hedeflerinize ulaşabilmeniz için gelir ve giderlerinizi dengeler – tüm hesaplarınızı tek bir yerde toplar. Wally+, benzersiz analiz yeteneği sağlar, sizin gibi diğer insanların finansal durumlarıyla sizinkini karşılaştırır ve durumunuzu gösterir. Uygulama sayesinde nerede, neden, ne için ve kiminle harcama yaptığınızı öğrenebilir ve böylece paranızın nereye gittiğini görmüş olursunuz.

WALLY NASIL ÇALIŞIR
Benzersiz Analiz Yeteneği
Wally’i istediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Hem mali durumunuzla ilgili fikirler sunar hem de özel hedeflerinizi ulaşabilmeniz için yardımcı olur.
Deneyim, masrafsız

Sadece paranızın nereye gittiğini değil, aynı zamanda neden harcadığınızı ve kiminle harcama yaptığınızı da görün. Arkadaşlarınızı etiketleyebilir, fotoğraflar ekleyebilir, ziyaret ettiğiniz yerlerle ilgili düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Konum Tabanlı Hız
Yer hizmetleri servisiniz açık durumdayken, Wally otomatik olarak yerle ilgili bilgileri tanımlayacak ve bir kategori içerisine koyacaktır.
İhtiyacınız olan tek şey, harcama miktarını girmektir.

Gücünü Zekasından Alır
Artan makine mantığı, yapay zeka ve zorlu algoritmalar sayesinde, Wally uygulaması tercihlerinize ve davranışlarınıza uyum sağlayacaktır.
Sizden ve sizinle beraber öğrenir.

Akıllı Bildirimler.
Gelen ödemeniz mi var ya da tasarruf hedeflerinize mi ulaştınız, Wally’nin akıllı bildirimleri sizin için önemli olan herşeyi hatırlatır.
Hayattaki en iyi şeyler ücretsizdir.
Diğer herşey için Wally kullanın.

Wally’nin iOS’taki başarıları:
– 5 yıldız üzerinden 4,7 küresel değerlendirme ortalaması
– 22 ülkede 1 numaralı finans uygulaması
– 52 ülkede en iyi 10 finans uygulaması arasında

Wally+ İndirmek için Tıkla…

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir