Gelecekte Curved TV ile Büyüyen Bir Jenerasyon Oluşacak!Gelecekte Curved TV ile Büyüyen Bir Jenerasyon Oluşacak!

Samsung, basın toplantısında 2015 yılına dair televizyon ve beyaz eşya beklentilerini anlattı.

Electronics Türkiye Tüketici Elektroniği Satış ve Pazarlama Direktörü Hüseyin Erel, 2014 yılında Samsung’un ürünlerinde kavisli televizyon yüzde 25 oldığunu açıkladı. Hüseyin Erel, kavisli televizyondaki oranın 2015’te yüzde 75’e yükseltmeyi düşündüklerini belirtti.

Türkiye’de en fazla tercih edilen kavisli televziyon boyutunun yüzde 66’lık bir oranla 55 inç olduğunu ve  Mart ayının sonlarına doğru yeni kavisli 4K televizyonlarını pazara sunulacağını belirten Erel açıklamalarına şçyle devam etti;

Gelecekte Curved TV ile büyüyen bir jenerasyon oluşacak. Bu televizyonlarla büyüyen çocuklar artık televizyonları düz yerine kavisli çizecek.”

“Çıktığı günden bu yana hepimizde heyecan uyandıran ‘Curved TV’ serisi, daha önce de öngördüğümüz üzere kullanıcıların beğenisini kazanan ve TV’ye bakış açımızı kökten değiştiren bir ürün olarak hayatımıza girdi. Yakın bir gelecekte tüm Samsung TV’lerin, farklı boyut seçenekleriyle kavisli formda olacağını öngörüyoruz.”

Dünya çapındaki Televizyon Satışlarının 700 ünden yüzde 97’si Kavisli…

“Bu oran, gelecekteki kavisli ekran satışlarıyla ilgili önemli ipuçları veriyor. Gelecekte Curved TV ile büyüyen bir jenerasyon oluşacak. Bu televizyonlarla büyüyen çocuklar artık televizyonları düz yerine kavisli çizecek.”

Beyaz Eşyayade yeni ürünler Gelecek!

Beyaz eşya segmentinde yeni ürünlerle pazar paylarını yüzde 10’un üzerine çıkaracaklarını söyleyen Erel, 3 yıl içindeki hedeflerinin ise pazar liderliği olduğunu belirtti. 2015 itibarıyla beyaz eşyanın, toplam satışın önemli bir kısmını karşılayacağını dile getiren Erel, “Tüketici beklentileri çerçevesinde 2015 yılında satış sonrası servis ve Samsung mağazacılık alanlarında da çok büyük atılımlarımız olacak.” şeklinde konuştu.

Samsung WaterWall döner püskürtmeli bulaşık makinelerine meydan okuyacak

Standart bulaşık makinelerinde yer alan döner püskürtmeli kol mekanizması yerine, lineer bir mekanizmaya olduğunu söyleyen Erel, bu mekanizmanın, makinenin alt kısmı boyunca hareket ederek, dikey su jetleriyle her köşeye düzenli olarak yüksek su basıncı sağladığını ve bu teknolojinin yıkama esnasında bir köşeden diğerine güçlü bir su duvarı oluşturarak üstün bir performans sergilediğini söyledi. İki farklı renk seçeneğiyle piyasaya sunulan bulaşık makinesinin Türkiye’deki satış fiyatı 2.499-2.999 TL.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir