Son Umut Fragmanı YayımlandıSon Umut Fragmanı Yayımlandı

Son Umut filminden Türkiye’ye özel bir fragman yayınlandı!

Yönetmenliğini Russell Crowe’un üstlendiği ve başrollerini Olga Kurylenko, Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz’ın paylaştığı Son Umut filmi, Çanakkale Savaşı’nda 4 yıl sonra savaşa gönderdiği üç oğlunun kaderini öğrenmek için Türkiye’ye gelen Avustralyalı çiftçi Connor’un hikayesini anlatıyor.

26 Aralık’ta Sinemalarda!

Filmin galası 5 Aralık’ta Zorlu Center’da gerçekleştirilecek. Görkemli sahneleri ile büyük ilgi yaratacak olan sineme filmi savaşın 100. yılında, 26 Aralık tarihinde izleyici ile buluşacak.

İlk yönetmenlik tecrübesini ”Son Umut” ile gerçekleştiren  Russel Crowe Kimdir?

2001 yılında Gladyatör filmiyle en iyi oyuncu Akademi Ödülü’nü almıştır. Amerikan Gangsteri filminde ise Dedektif Richie Roberts karakterini canlandırmıştır. Ayrıca, 2001 yılı yapımı biyografik drama filmi olan A Beautiful Mind’da ki oynadığı John Nash rolü için En İyi Erkek Oyuncu BAFTA Ödülünü almıştır.

Ödülleri

BAFTA Ödülleri : En İyi Erkek Oyuncu – 2001 A Beautiful Mind
Akademi Ödülleri : En İyi Erkek Oyuncu – 2000 Gladiator
Altın Küre Ödülleri : En İyi Erkek Oyuncu – Drama – 2002 A Beautiful Mind
Screen Actors Guild Awards : En İyi Erkek Oyuncu – Sinema – 2001 A Beautiful Mind

Son Umut Filminin Özeti ve Künyesi:

Avusturalya’ lı bir adam Çanakkale Savaşı halen devam ederken Türk topraklarının yolunu tutar. Yegane amacı savaşta bir daha haber alamadığı 3 oğlunun izini bulmaktır.

Yönetmenliğini ünlü oyuncu Russell Crowe’un üstlendiği filmin senaryosu ise Andrew Anastasios ve Andrew Knight ikilisine ait. Filmin oyuncu kadrosunda Crowe’un yanı sıra Olga Kurylenko ve Türk oyuncular Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan da yer alıyor.

Orijinal adı : The Water Diviner
Dağıtımcı : Mars Dağıtım
Yapım yılı : 2014Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir