Cenk Durmazel Yoğun BakımdaCenk Durmazel Yoğun Bakımda

Başrolünü Gupse Özay’ın oynadığı “Deliha” filminde de rol alan ünlü oyuncu ve solist Cenk Durmazel, Sabah saatlerinde talihsiz bir kaza geçirdi. Beyoğlu’nda oturduğu apartman dairesine çıkan Durmazer, aniden dengesini kaybederek merdivenlerden yuvarlandı. Başını merdivene çarpan Durmazer, kanlar içinde yerde kaldı.

Sağlık ekipleri ilk müdahalesinin ardından Durmazer sedye ile ambulansa bindirilip hastaneye kaldırıldı. Olayı gören Durmazer’in komşuları, “Sabah düştü. Başka da bir şey bilmiyoruz” dediler. Durmazel’in hastanedeki tedavisi sürüyor.

Deliha Filmin başrol oyuncularından ünlü oyuncu ve solist Cenk Durmazel yoğun bakımda.
Başrollerinde Gupse Özay’ın oynadığı ”Deliha” filminde rol alan Cenk Durmazel, Beyoğlundaki evinde talihsiz bir kaza geçirdi. Apartmanın merdivenlerini çıkarken dengesini kaybeden sanatçı kanlar içinde merdivenlerden yuvarlandı. Sağlık ekiplerinin ilk müdahelesinin ardından sedye ile ambulansa bindirilip hastaneye kaldırılan Durmazer’in komşuları, “Sabah düştü. Başka da bir şey bilmiyoruz” dediler. Durmazel’in hastanedeki tedavisi sürüyor.

Yakın Arkadaş’dan Açıklama

Durmazel’in yakın arkadaşlarından Erdem Uygan da Twitter hesabından Cenk Durmazel’in sağlığı ile ilgili açıklama yaptı.

Uygan,  “Her an Cenk’in yanındayım. Şuuru açık. Uyutularak tedavi ediliyor. Yakında daha iyi haberler verebilmek için bekliyor, dua ediyoruz.” ve Uyuyor. Sabah daha iyi olacak inşaallah. Ben de biraz dinlenip sabah yine yanında olacağım. Gelişmeleri sizlere duyuracağım.” tweetleri ile Durmazel’in hayranlarına bilgi verdi.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir