Gidenlerden KalanlarGidenlerden Kalanlar

Bir zamanlardan kalma damar web sayfaları!

Bir zamanlar yıl 2013’lerde gidenlerdenkalanlar isimli bir web sayfası vardı burada eski sevgililerden kalanlar bu platformda toplanıyor ve ücretsiz kalan eşyaları dağıtılıyordu.

Ayrıldıktan sonra sevgilinizden kalan eşyaları görmemek adına çöpe atmak yerine bu platform üzerinden ihtiyaç sahiplerine ücretsiz dağıtılmak üzere düşünülmüştü. Ancak istenen amaca ulaşmadı.

Sitede smokin, çorap, mektuplar, gibi pek çok eşya ve hatta kedi bile vardı. Fonda da çalan arabesk şarkı ile birlikte tam bir ayrılık modu yaratıyordu. Ve ayrılan sevgilinin eşyalarından da böylece kurtulmuş olunuyordu.

Ancak her nedense gidenlerdenkalarlar ve benzeri olarak açılan eski sevgilinisat isimli bir web sayfası da kaybolup gitti. Açıkçası ülkemizde ilgi görmeyen bir websayfası oldu diyebiliriz. Buna nazaran benzeri bir web sayfası yabancı olarak var.

Ve burada eşyalar ücretli olarak satılıyor. Pırlanta yüzük bile var 🙂

Belki gidenlerdenkalanlar.com eğlencesine açılmıştı ve kapandı. Ancak o zamanlar büyük bir çıkış yapmayı bekliyorlardı. Belkide site iyi duyurulamadı. Fakat gidenlerdenkalanlar.com ‘dan güzel bir amaç çıkabilirdi. İhtiyacı olan kişilere buradan güzel bir yardım yapılabilirdi diye düşünmüyor değilim.

Evet ihtiyacı olanlar için kalan eşyalar ücretsiz sunuluyordu. Mail adresi bırakıyordunuz. Ancak ihtiyacı olan hiç kimse internet imkanı bulamadığı için bu web sayfasından haberdar olamadı. Bundan haberdar olanlar da duyarsız kaldı. Yada yardım kurumları tarafından destek verilmedi. Belki bir yardım kuruluşu buradaki eşyalara sahip çıkıp reklam yapılsa idi çok daha yararlı sonuçlar elde edilebilirdi. Sonuç olarak Web sayfası  gerekli ilgiyi göremediğinden kapandı.

4 Yorum

  1. semanur 8 Mart 2014 Alıntıla
  2. Hüseyin 24 Şubat 2014 Alıntıla
  3. sevgi 15 Şubat 2014 Alıntıla
  4. sevgi 15 Şubat 2014 Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir