1 Kılıf Alana İkincisi Hediye1 Kılıf Alana İkincisi Hediye

MobilCadde.com’dan 1 kılıf alana bir kılıf hediye ediliyor.

Aveal’lı woops’tan hediye kılıflar MobilCadde.com’da sizleri bekliyor. Kampanya’ya göre Woops üyeleri MobilCadde.com’dan beğendikleri cep telefonu kılıfını aldıklarında SMS ile yeni bir kılıf alabilmeleri için kampanya kodu gönderiliyor. Ve Woops üyeleri beğendikleri ikinci bir kılıfı sepetine ekleyip, SMS ile gönderilen kodu ilgili alana girerek ikinci kılıflarını temin etmiş oluyorlar.

Kampanyadan yararlanmak için Woops’lulara özel olarak belirlenen hediye kapaklardan istediğini seçebilirsiniz.

Kampanya katılım koşulları:

Kampanya 30 Ekim – 30 Kasım tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya katılan Woops’lular, MobilCadde.com sitesinden yapacakları kılıf alışverişlerinde ikincisini seçili ürünler içinden alabiliyorlar.

Woops üyelerinin kampanyadan yararlanmak için KAPAK yazıp 5060’a SMS göndermeleri gerekli.

SMS ile gelen Promosyon kodunuzu “Sepetim” sayfasında yer alan “Promosyon Kodu” alanına girdikten sonra açılacak linkten hediyenizi seçebilirsiniz.

Bir alışveriş için yalnızca bir kupon kodu kullanılır. Kampanyaya katılım sınırı bulunmuyor.

Her alışverişte 1 kılıf hediye edilir.

Hediye alınacak kılıf, satın alınan kılıftan düşük ücretli olacaktır.

Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

7-25 yaş arasındaki müşterilerin Woops’a üye olabilmek için WOOPS yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermeleri gerekiyor. Eğer hat kendi üzerlerine kayıtlı değilse T.C. kimlik numaralarını yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndererek de Woops’a üye olabilirler.

Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacak olup 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dahil 33,25 kuruş olarak ücretlendirilir.

Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir