Samsung Galaxy Note 4 Kontratlı Fiyatı Ne Kadar?Samsung Galaxy Note 4 Kontratlı Fiyatı Ne Kadar?

Samsung Galaxy Note4 Türkiye’de Satışa sunuldu. Cihazın 17 Ekim’de piyasada yeri alması ile birlikte Turkcell’deki kontratlı satışı fiyatı ne kadar olacak?

Beklenen telefon samsung Galaxy Note4’ün Turkcell ‘in fırsatları ile ön siparişe sunuldu. Cihaz 121,99 TL fiyatı ile ve avantajları ile birlikte geliyor. 250 MB internet, Hepsi bir arada, konuşma, internet ve kulüplere özel teklifler olmak üzere dört farklı paket ve bu paketlerin kendi içerisinde farklı paketlere ayrıştığı Galaxy Note 4, 12 veya 24 ay taahhütle satın alınabiliyor.

Turkcell, Galaxy Note 4’ü satın alacak müşterilerine ilk 3 ay 50 GB Akılıı Depo, ilk ay sınırsız Turkcell Müzik ve App Market’te 20 TL’lik indirim kuponu ücretsiz veriliyor.
Turkcell’in sayfası üzerinden ön siparişte bulunmanız durumunda Galaxy Note 4 ile akıllı saat Galaxy Gear 2 ve DA-E550 hoparlör müşterilere hediye edilecek. 17 Ekim’de Turkcell’de, 24 Ekim’de diğer teknoloji zincirlerinde piyasaya sunulacak 32 GB dahili hafızalı telefonun peşin satış fiyatı ise 2,299 TL.
*Kurumsal müşteriler ise 1 ay video konferans ve cep asistan uygulamasından yararlanabilecek.
*Hediyeler ise sınırlı miktardadır.

Daha Fazla Ayrıntı İçin Tıklayın

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir