Apple Kandırdı Mı ? Yoksa Durum Abartılıyor Mu? Karar Sizin!Apple Kandırdı Mı ? Yoksa Durum Abartılıyor Mu? Karar Sizin!

Çok beklenilen iPhone 6 tanıtıldı. Her şey çok güzeldi lansman , telefon , iPhone6 , iPhone Plus 6, Apple Watch. Ancak utanç verici bir durum iPhone 6 satışa çıkınca ortaya çıktı mı! İddialar bu yönde ama konuyu  tekrar değerlendirelim mi ?

Apple tasarım harikası telefonu tanıttı. Bsın görsellerini de sitesine ekledi. Ancak satışa çıkan iPhone 6’nın 6.9 mm ‘lik inceliğinde bir pürüz görüldü. Bu pürüzde kamera çıkıntısı. Basında en çok konuşulan konu haline gelen Apple kamera çıkıntısını gizledi! Bizde geçmişe dönük konuyu ele almak istedik. Apple’ın basın görsellerine baktık.

Apple Fotoğraflarda Kamera çıkıntısını gizledi mi ?

Apple lansmanını yaptığı gün basın görsellerini sitesine ekledi ve o günlerdeki resimlere göz atacak olursak bu kamera çıkıntısı bazı görsellerde mevcut, bazılarında yok? Ancak kesinlikle Apple bu çıkıntıyı görsellerinde gizledi demek de yanlış olur. İlk günkü basın görsellerini yeniden paylaşalım bu fotoğraflarda çıkıntı görünüyor. Apple bu çıkıntıyı iki resimde de gizlememiş. 

iphone-6 (7) iphone-6 (5)

İddialara konu olan kamera çıkıntısını Apple gizledi denilen görsel ise aşağıdaki paylaştığım resim. Evet bu resimde kamera çıkıntısı görünmüyor. Ancak diğer görsellerde görünüyor.  Apple’ın bu konuda bir açıklaması yok.  Ancak biz gizlemedik diyecekleri görselleri de var. Sizce Apple kamera çıkıntısını gizledi mi ?

iphone6-basin-gorseli

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir