Parti’ye Katılın: PartyShare Google Play Store’da! İndir!Parti’ye Katılın: PartyShare Google Play Store’da! İndir!

Sony Mobile yeni bir uygulaması PartyShare’yi mağazada kullanıma sundu.  Gerçek zamanlı parti,  gerçek zamanlı  müzik paylaşımı,  gerçek zamanlı  resim paylaşımı 10 kişilik parti bu uygulama ile sizi bekliyor.

PartyShare isimli uygulamada gerçek zamanlı olarak fotoğraf paylaşımı ve bir müzik çalma listesi oluşturuyorsunuz ve parti başlıyor.
PartyShare uygulamasına 10 kullancı ile katılım sağlayabiliyorsunuz. Seçtiğiniz kişiler ile fotoğraf ve müzik paylaşımı yapabiliyorsunuz. Kısacası telefonunuz bir müzik kutusuna dönüşüyor. İstediğiniz kişiler ile parti oluşturmak için dokunmanız yeterli. Cihazınızın NFC özelliğini kullanarak katılmak istediğiniz partiye dokunuyorsunuz. Android 4.4 Kitkat ve üstü ile çalışan Sadece Xperia ™ cihazları bir partiye ev sahipliği yapılacağını unutmayın. Eğer cihazınızda NFC yok ise partiye ana ekranda dokunarak katlıyorsunuz. Ve paylaştığınız resimler ve müzikler ev sahibinin fotoğraf slayt gösterisi  büyük ekranından akışta görüntülenebiliyor. Ücretsiz sunulan uygulamayı indirmek için tıklayın.

party-share-1

Sayfa: 1 2 3

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir