11-14 Eylül CeBIT Bilişim Eurasia 2014’de Bir İlk Yaşanacak11-14 Eylül CeBIT  Bilişim Eurasia 2014’de Bir İlk Yaşanacak

Bilişim sektörü ve iş dünyasının buluşturan CeBIT  Bilişim Eurasia 2014 Fuarı  11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek.

Avrasya’nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Global Conferences Bilişim Dünyasını bir kez daha buluşturmaya hazırlanıyor.

CeBIT Bilişim fuarında dünyada bir ilk yaşanacak ve CeBIT 2014 fuar girişinde EpraBeacon ve SmartBanko kioskları kullanılacak. EKent’in geliştirdiği inovasyon odaklı teknolojisi Bluetooth 4.0 Teknolojisi Beacon ile çalışıyor. EpraBeacon geçiş ve ücret toplama cihazının ilk kullanımını Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan yapacak.

Ziyaretçiler Nasıl Giriş Yapacak ? Biletler Nasıl Temin Ediliyor?

EKent Ürün ve Teknoloji Departmanı tarafından geliştirilen EpraBeacon, cep telefonlarından  GooglePlay ve AppStore’dan indirecekleri PassoPass uygulaması ile iletişim kurarak, EpraBeacon entegreli turnikelerden fuar alanına hızlı ve pratik bir şekilde geçişlerini sağlayacak. ya da EKent’in Akıllı Saha Ödeme Kioskları; SmartBanko ile  ziyaretçiler SmartBanko’dan indirimli olarak satın alabilecekleri CeBIT Giriş Kartı ile 4 gün boyunca fuar alanına giriş çıkış yapabilecekler.

CeBIT Bilişim Eurasia 2014’e Almanya, Azerbaycan, Polonya, USA, Kore, Bulgaristan, Tayvan, Çin, Makedonya, Birleşik Arap Emirlikleri, İspanya, Belçika, Fransa, İran, Irak gibi yabancı ülkelerden de ziyaretçilerin gelmesi bekleniyor. CeBIT Bilişim Eurasia 2014 Genel Tanıtım Broşürü ne buradan göz atabilirsiniz…

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir