Genç Kullanıcılar İçin LG L Bello ve L FinoGenç Kullanıcılar İçin LG L Bello ve L Fino

IFA 2014 kapsamında LG yeni L serisi akıllı telefonlarını L Bello ve L Fino’yu tanıttı. LG’nin yeni orta sınıf telefonları bu ay içerisinde Asya, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu ve Latin Amerika ülkelerinde raflardaki yerini alacak. Ve yine LG klasiği olarak Sihirli Tuş ses açma, kapatma butonu arkaya konumlandırılmış.

LG Mobile CEO’su Dr. Jong-seok Park yaptığı açıklamalarda ise L Fino ve L Bello için umutlu olduklarını belirtti ve yeni akıllı telefonlarının tasarım, donanım ve kullanıcı deneyimi konusunda LG’yi en uygun şekilde temsil ettiğinin altını çizdi.
Güney Koreli  LG yeni orta seviye L serisi akıllı telefonlarını Berlin’de düzenlenen IFA 2014 fuarında tanıttı. L Fino ve L Bello ismini taşıyan yeni akıllı telefonlar, yüksek fiyatlı amiral gemilerine alternatif olarak düşünülmüş.

L Fino’nun teknik özellikleri  1,2 GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemciyi tercih etmiş. 1 GB RAM bulunan telefonda 4 GB dahili hafıza , 800 x 480 piksel çözünürlüğündeki ekranı 207 ppi piksel yoğunluğunda ve 4,5 inç WVGA IPS ekran ile tasaralanmış.  8 Megapiksellik arka kamera  VGA ön kamera ile tamamlanmış. 1900 mAh bataryadan gücünü alan L Fino, Android 4.4.2 KitKat işletim sistemi ile geliyor. L Fino siyah ve beyaz renkleri ile raflarda yerini alacak

L Bello ise; 1,3 GHz  dört çekirdekli bir işlemci, 1 GB RAM, 8 GB dahili hafıza,  8 megapiksel oto fokus özellikli arka kamera ve  1 megapiksel ön kamera , 5 inç büyüklüğünde FWVGA IPS ekran  854 x 480 piksel çözünürlüğünde. 2540 mAh batarya konumlandırılan cihaz ayrıca Android 4.4.2 KitKat işletim sistemini kullanıyor. 138.2 x 70.6 x 10.7 mm. boyutlarındaki LG L Bello, yine siyah ve beyaz olmak üzere 2 farklı renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir