4K Sinema Keyfi Sony VPL-VW300ES Projektör İle Evde!4K Sinema Keyfi Sony VPL-VW300ES Projektör İle Evde!

Sony IFA’da 4K VPL-VW300ES‘i tanıttı.

Sony  ev sineması projektörü yelpazesini 4K VPL-VW300ES ile genişletti. Sony’nin bi önceki ödüllü  modelleri Full HD’den dört kat yüksek çözünürlük sunan VPL-VW1100ES ve VPL-VW500ES sonra tanıttığı ürün 4K VPL-VW300ES ile 4K ev sineması deneyimini piyasadaki uygun maliyeti ile daha geniş kitleye ulaşmak istiyor. Sony’nin 4K doğal çözünürlükle (4096×2160) nefes kesici görüntü kalitesi sunma alanındaki rakipsiz gücü, izleyicilere etkileyici bir deneyim yaşatıyor. Motionflow görüntü teknolojisi de hareketli sinematik aksiyon sahnelerinde bulanıklığı azaltarak net görüntüler sunuyor. Projektör ayrıca oyunseverler için düşük gecikme moduyla ve geliştirilmiş ev otomasyonuözelliği için kontrolü kolay seçeneklerle birlikte geliyor.

VPL-VW300ES, derin kontrast ve hızlı hareket özelliklerinden ödün vermeden yüksek çözünürlüklü görüntüler elde etmek için Sony’nin 4K SXRDTM panel teknolojisini kullanıyor. Sony’ye özel TRILUMINOS teknolojisi ve projektörün 1500 lümen parlaklığı, daha canlı tonlar ve daha geniş renk aralığı sağlıyor. HDMI 2.0 ve HDCP 2.2 bağlantılarını destekleyen VPL-VW300ES, kullanıcıların güncel 4K içerik hizmetlerinden yararlanmasına imkan tanıyor.

VPL-VW300ES, HDMI 2.0 ve HDCP 2.2 gibi en son bağlantı standartlarını destekleyen  kullanıcıların güncel 4K içerik hizmetlerini kullanabilmelerini sağlıyor.

VPL-VW300ES’in kompakt tasarımı, projektörün ön hava girişli soğutma sistemi sayesinde daha fazla kurulum esnekliği sağlayarak çok çeşitli kurulum fırsatlarına imkan tanıyor. Geniş kaydırma aralığına sahip 2,06 yakınlaştırmalı motorlu lens kullanan projektör, tavana montaj için ekstra platform uzantısına gereksinim duymuyor. Siyah renkli VPL-VW300ES, Ekim 2014’te piyasaya çıkacak.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir