Zorlu Koşullarda Çalışanlar İçin Samsung Galaxy Tab ActiveZorlu Koşullarda Çalışanlar İçin Samsung Galaxy Tab Active

Samsung’un IFA 2014’de tanıttığı bir diğer ürün ise Galaxy Tab Active oldu.

Güney Koreli şirket’in IFA’da tanıttığı ürünleri oldukça konuşuluyor. IFA 2014 etkinliğinde bir tanıttığı bir başka üründe dayanıklılığı ile ses getirecek.

Galaxy Tab Active için dayanıklılığın biraz daha artış gösterdiği telefon diyebiliriz. Çünkü Galaxy Tab Active özel koruyucu kılıfı ile kullanıldığında 1,2 metreden düşmelere karşı dayanıklılık gösterebilecek güçte.  Yazılım olarak da  Knox güvenlik uygulamasını ile üven sağlıyorç. IP67 sertifikası ile de suya ve toza karşı dayanıklığı bulunuyor. 1280×800 piksel çözünürlüklü 8 inç ekranlı tablette 1,2 GHz dört çekirdekli işlemci, 1,5 GB RAM, 3,1 MP arka ve 1,2 MP ön kamera bulunuyor. Değiştirilebilir  4450 mAh kapasiteli  bataryası 10 saatlik bir kullanım ömrü vadediyor.

Ağır İşlerde Çalışıyorsanız Galaxy Tab Active S Pen değil C Pen

Ağır işler için özel bir arayüze sahip olan telefonun kalemide dayanıklı C pen  ile birlikte geliyor.

Samsung Galaxy Tab Active’de 8 inçlik WXGA LCD ekran bulunuyor.Özel bir koruyucu kaplama ile çevrelenen Samsung Galaxy Tab Active düşmelere karşı dayanıklı. 16 GB dahili hafızası bulunan Galaxy Tab Active, 64 GB’a kadar artırılabilen microSD kartlarla da uyumlu.  388 gram ağırlığında. 4,450 mAh kapasiteli tam şarj edilmiş bir pille 8-10 saatlik bir kullanım süresi sunan Galaxy Tab Active, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, NFC, Bluetooth 4.0 gibi bağlantı noktalarını da bünyesinde barındırıyor. Samsung Galaxy Tab Active’in satış fiyatı ve piyasaya çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Galaxy Tab Active

Sayfa: 1 2 3 4

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir