Bütçe Dostu Telefon Microsoft’tan GelecekBütçe Dostu Telefon Microsoft’tan Gelecek

ABD merkezli teknoloji devi Microsoft, 15 Eylül’de Hindistan’da düzenleyeceği tanıtım için medya kuruluşlarına davetiye göndermeye başladı.

Microsoft, 15 Eylül’de Hindistan’da yapacağı tanıtıma hazırlanıyor. Piyasanın çok çok altında bir fiyatla satışa çıkaracağı duyurulan telefon insanları meraklandırıyor.

Konuyla ilgili ortaya atılan iddialara göre, Microsoft, piyasadaki çoğu akıllı telefona oranla daha düşük bir fiyatla satılacak bulunan ürününü bu ülkede tanıtmaya hazırlanıyor.
Akıllı telefon piyasasından düşük fiyata sahip modelleriyle daha iri bir hisse edinmeyi planlayan şirket, bu kapsamda Hindistan merkezli 2 akıllı telefon üreticisiyle anlaşmaya vardı.
2 hafta sonra gerçekleşecek tanıtımın nelere hamile bulunduğu henüz kati şekilde bilinmiyor. İlerleyen günlerde daha detaylı bilgilendirmenin yapılacağını duyuran Microsoft’un tanıtacağı akıllı telefonunun 100 dolar (220 TL) fiyatla tüketicilere sürüleceği hesap ediliyor.
Piyasadaki başka akıllı telefonlara nazaran daha hesaplı modeller üreten ve bu sayede son çağda alıcı sayılarını arttıran firmaların başarılarının Microsoft’un bu kararında tesirli olduğuna inanılıyor. Ancak bu akıllı telefon ne kadar özelliği içerisinde barındıracak, merak konusu.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir