Vodafone Smart 4 Power SatıştaVodafone Smart 4 Power  Satışta

Dijital Dönüşüm Hareketi programı kapsamında kesintisiz yatırımlarla tüketicilere son teknolojileri sunan Vodafone, kendi markasıyla Türkiye’de üretilen 4G özellikli akıllı telefonu satışa çıkardı.

599 TL satış fiyatı ile raflarda yerini alan Vodafone Smart 4 Power, teknolojik avantajlarına göre uygun fiyat seçeneğinin yanı sıra, uzun pil ömrü ile de dikkat çekiyor. Vodafone Smart 4 Power’a Red Elite ve Red Elite Extra tarifesine sahip aboneler, 24 aylık sözleşmeyle ücretsiz sahip olabiliyor.

4G uluslararası dolaşımı müşterilerine sunan ilk ve tek operatör olan Vodafone Türkiye, böylece mobil iletişimin gelecek teknolojisini herkes için erişilebilir kılmayı hedefliyor.

8 ülkede şimdiden 4G!

Diğer yandan 4G uluslararası dolaşımı (roaming) müşterilerine sunan ilk ve tek operatör olan Vodafone Türkiye, Vodafone Smart 4 Power ile mobil iletişimin en yüksek hız kapasitesini herkes için erişilebilir kılmayı hedefliyor. Böylelikle tüketiciler Vodafone Smart 4 Power ile İtalya, İspanya, Yunanistan, Romanya, Portekiz, İngiltere, Yeni Zelanda ve Hollanda’ya yapacakları ziyaretlerde 4G teknolojisinin olanaklarından faydalanırken, tarifelerinin tamamını tıpkı Türkiye’deymiş gibi özgürce kullanabiliyorlar.

Vodafone Smart 4 Power tanıtımı için düzenlenen basın toplantısında konuşan Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt, şunları söyledi:

“Dijital Dönüşüm Hareketi vizyonumuz çerçevesinde, herkese mobil genişbandı erişilebilir kılmak için kesintisiz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Türkiye’nin ilk yerli üretim 4G özellikli akıllı telefonu Vodafone Smart 4 Power’ı da söz verdiğimiz gibi, 2014 içinde tüketicilerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Global arenada 4G’nin öncüsü bir operatör olarak Vodafone Smart 4 Power’ı teknolojik avantajlarına göre son derece uygun bir fiyatla sunarak, abonelerimizin dijital çağa uyum sağlamalarını kolaylaştırıyoruz. 4G destekli bir telefonu üretmek tek başına yeterli değil, abonelerin bu hizmeti deneyimleyebilmesi de gerekiyor. Vodafone Türkiye olarak sunduğumuz 4G roaming avantajı ile abonelerimiz bugün 8 ülkede 4G teknolojisinin olanaklarından faydalanırken, tarifelerinin tamamını tıpkı Türkiye’deymiş gibi özgürce kullanabiliyorlar. Bundan böyle, yurt dışına çıkan müşterilerimiz 4G’nin hızını, Vodafone Smart 4 Power ile de deneyimleyebilecek.”

%30 daha fazla pil ömrü

Sayfa: 1 2 3

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir