Moto X Tanıtıldı: İşte ÖzellikleriMoto X Tanıtıldı: İşte Özellikleri

MotoX’in resmi tanıtımı beklenildiği gibi dün yapıldı. Google tarafından alındıktan sonra Motorola ilk telefonunu piyasaya çıkardı. Motorola, telefonu ilk olarak ABD’de satışa sunacak ve telefonun bir kişiselleştirme özelliği var.

Moto Maker Studio isimli bir online araç yardımıyla, telefonu alacak olanlar, ön ve arka çerçeveden duvar kağıdına, hatta telefona eklemek istedikleri özel mesajlara kadar pek çok detayı seçebilecekler ve telefonlarını bu şekilde sipariş edebilecekler. Motorola da, zaten ABD’de üretileceği açıklanan telefonları, 4 gün içerisinde sahibine, ücretsiz olarak gönderecek. MotoX, 16 ve 32 GB’lık depolama seçenekleriyle piyasaya çıkacak ve 2 yıl boyunca kullanılabilecek, 50 GB’lık Google Drive alanını kullanıcılarına ücretsiz sunacak.

Tanıtımı yapılan telefonun özelliklerine bakacak olursak biraz eksik kalmış gibi görünse de günlük kullanım için tercih edilebilir.İşte merakla beklenen Moto X’in özellikleri:

Boyutlar: Moto X, 129.3 x 65.3 x 10.4 mm’lik
Ağırlık: 130 gram
Ekran : 4.7 inç büyüklüğündeki dokunmatik AMOLED ekran
Ekran camı: Gorilla Glass Ekran Çözünürlüğü: 1.280 x 720 piksel çözünürlük ve 316 ppi piksel
Sistem: Android 4.2.2
İşlemci : çift çekirdekli, 1.7 GHz hızında Snapdragon S4 Pro. Bu işlemci, 4 çekirdekli Adreno 320 GPU ve 2 GB bellek ile destekleniyor.
Ana kamera: 10 megapiksel. Kamera, 30 fps hızında, Full HD video çekimlerine de izin veriyor.
Ön yüz Kamerası : 2 megapiksel ana kamera gibi, Full HD video çekimlere izin veriyor.
Batarya: 2.200 mAH

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir